ForumTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumTurkey

ForumTurkey Forumlarına Hoşgeldiniz...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kastiginiz Bütün Slotta Bütün Exp Ve Kutular Size, Kastiginiz Yerde Kaç Party Olursa

YazarMesaj
Slipknot TR
Moderatör
Moderatör

Kastiginiz Bütün Slotta Bütün Exp Ve Kutular Size, Kastiginiz Yerde Kaç Party Olursa Empty
MesajKonu: Kastiginiz Bütün Slotta Bütün Exp Ve Kutular Size, Kastiginiz Yerde Kaç Party Olursa   Kastiginiz Bütün Slotta Bütün Exp Ve Kutular Size, Kastiginiz Yerde Kaç Party Olursa EmptyC.tesi Mart 22, 2008 3:04 pm

Bu olayı sadece bilmeyenler için anlatıyorum kimse ooo abi biz bunu yıllardır biliyoz demesin boşuna ;
tabi bu olay için heaven koxp lazım; gerci hepsinde oluyor bu yıllardır!!!
Ben heaven üzerinden anlatayım şuan güncel koxp sürümü oldugundan :
1. oyuna giriyoruz
2. partyi hemen dısband ediyoruz
3. heaven koxpta diger bölümünde en altta belirtigim kişiler bana party atabilsin türünden bişi var orayı işaretliyor ve kasmak istediğimiz slota yaklaşıyoruz veya orda dogdugumuzu farz edelim hemen butun kullanıcıları ekle yapalım ve ordaki party başlarından party isteyelim tabiki bunu yapabılmek için karşı taraftan bize party atılması şart;!!!
şimdi bulundugunuz slotta 5 partyde olsa o 5 party başkanı size party atsa o 5 partyede girersiniz ve onlar birbirlerine ks yaparken siz her partyden payınıza düşen expi alırsınız hiç bir kayba ugramadan hem partyde hem partyde bulunmadıgınız için her açılan kutu direk size gelir maximum 6 partyle denedım bi problem çıkmadı gerci bu bug filan degil ama lütfen kullanmam ben bu dolandırıcılık filan diyen boşuna hakaret etmesin saygılar

Kastiginiz Bütün Slotta Bütün Exp Ve Kutular Size, Kastiginiz Yerde Kaç Party Olursa
1 sayfadaki 1 sayfası